آموزش جاوا اسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت به صورت بوت کمپی و مدرسه ای در مدرسه برنامه نویسی دودکانی برای اولین بار در ایران برگزار می شود. دوره آموزش جاوا اسکریپت شامل صفر تا صد آموزش، تمرین به صورت عملی، کار برای پروژه های تجاری، کار تیمی و… می باشد. ما در این دوره علاوه بر آموزش‌ های لازم شما را جهت ورود به بازار کار نیز آماده خواهیم کرد. همچنین در پایان دوره نیز مدرک معتبر وزارت علوم را دریافت خواهید کرد.

14+ سال

سابقه تدریس

تماس با ما

500+ دوره آموزشی

برگزاری  500 دوره آموزشی

ثبت نام
آموزش جاوا اسکریپت

چرا آموزش جاوا اسکریپت بصورت بوت کمپی؟

آموزش به صورت بوت کمپیی نسبت به آموزش های معمولی مزایای بسیار زیادی دارد. برای مثال در این نوع آموزش می توان کار تیمی، کار بر روی پروژه های واقعی، آموزش همزمان با کار عملی داشت در صورتی که در آموزش های معمولی چنین امکاناتی وجود ندارد. همچنین در آموزش جاوااسکریپت به صورت بوت کمپی شما می توانید یک رزومه قوی برای خود ایجاد کرده، نحوه ارتباط با کارفرمایان را یاد گرفته و جهت ورود به بازار کار آماده شوید. فراموش نکنید که در تمامی این مراحل ما همراه شما خواهیم بود.
آموزش به صورت بوت کمپی

خدمات مدرسه برنامه نویسی دودکانی

%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

در صورت نتیجه نگرفتن و نارضایتی از دوره آموزش جاوا می توانید مبلغی که جهت شرکت در دوره پرداخت کرده اید را بدون قید و شرطی پس بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که لازمه یادگیری جاوا اسکریپت داشتن تلاش و پشتکار مداوم و اختصاص زمان کافی برای آن می باشد.
کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

پس از پایان دوره آموزش جاوا اسکریپت یکی از اولین اقداماتی که باید صورت بگیرد این می‌ باشد که شروع به کارآموزی کنید. تا با کسب تجربه های بیشتر تخصص خود را قوی تر کنید. زیرا هر لحظه از دوران کارآموزی ارزشمندتر از ساعت ها مشاهده فیلم های آموزشی بدون کار بر روی پروژه های واقعی می باشد.

پشتیبانی مادام العمر از دوره آموزش جاوا اسکریپت

بسیاری از افراد پس از فارغ التحصیلی و پایان یک دوره هنگامی که پروژه ای را از کارفرما می گیرند به مشکل بر می خورند و در این زمان ها به وجود یک پشتیبان بسیار احتیاج دارند. به همین دلیل ما پس از پایان دوره شماره را تنها نخواهیم گذاشت و به طور مادام العمر همراه شما خواهیم بود .بنابراین با خیال راحت می توانید هر پروژه را قرارداد ببندید و در صورت برخورد با مشکل با ما تماس بگیرید.
پشتیبانی مادام العمر از دوره آموزش جاوا اسکریپت
تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

یکی از مزیت های شرکت در دوره های مدرسه برنامه نویسی دودکانی به ویژه دوره آموزش جاوا اسکریپت این می باشد که ما راه را برای استخدام و به کارگیری شما هموار می کنیم. به این صورت که در حین آموزش شما نمونه کارهای بسیار خوبی برای خود جمع آوری می کنید و همچنین مدرک معتبر وزارت علوم را نیز دریافت می کنید و از این طریق می توانید در هر شرکت و اداره ای که می خواهید به آسانی استخدام شوید.

مدرک معتبر پایان دوره آموزش java script وزارت علوم

ممکن است دریافت مدرک پایان دوره آموزش جاوا اسکریپت برای بسیاری از افراد اهمیتی نداشته باشد. زیرا همواره داشتن تخصص ارزشمندتر از داشتن مدرک می باشد. با توجه به شرایط استخدام موجود در کشور و مرسوم بودن مدرک گرایی در آن در پایان این دوره به شما مدرک معتبر وزارت علوم اعطا خواهد شد.
مدرک معتبر از وزارت علوم
چرا باید یادگیری جاوا اسکریپت را شروع کنیم؟

چرا باید یادگیری جاوا اسکریپت را شروع کنیم؟

 • زبان جاوا اسکریپت یکی از زبان های ترند جهان می باشد که در توسعه وب بسیار کاربردی بوده و بسیاری از توسعه دهندگان حرفه ای وب از آن استفاده می کنند. بنابراین بازار کار خوبی داشته و درآمد بالایی دارد.
 • جاوا اسکریپت هم در فرانت اند و هم بک اند کاربرد دارد، پس می توانید فول استک شده و درآمد بیشتری را نیز کسب کنید.
 • توسعه وب سایت های خارجی و درآمد ماهانه و سالانه دلاری آن بسیار زیاد بوده و به وضوح مشخص است.
 • اگر به دنبال مهاجرت از طریق برنامه نویسی هستید، یادگیری جاوا اسکریپت به شما در این زمینه بسیار کمک می کند.

توانایی ها و فرصت های شغلی پس از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

پس از یادگیری جاوا اسکریپت و کسب تخصص در آن تنها چیزی که برای شرکت کنندگان در دوره نگران کننده می باشد این موضوع است که پس از اتمام دوره آیا توانایی های لازم را جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با استفاده از جاوا اسکریپت هم می توان بک اند و هم فرانت اند کارکرد. در دوره های ما نیز از صفر تا صد هر آنچه که برای ورود شما به بازار کار نیاز است وجود دارد. بنابراین به راحتی می توانید با این دوره کسب درآمد داشته باشید.

فرصت های شغلی متخصصان جاوا اسکریپت فراوان بوده و می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • طراحی سایت به صورت فریلنسری و دورکاری با جاوا اسکریپت
 • جذب و استخدام در شرکت های طراحی سایت 
 • کار به صورت پروژه ای با شرکت های مختلف
 • برگزاری آموزش های دوره های جاوا اسکریپت
توانایی ها و فرصت های شغلی پس از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت
پیش نیازهای دوره آموزش جاوا اسکریپت

پیش نیازهای دوره آموزش جاوا اسکریپت

برای شروع هر دوره ای باید یکسری پیش نیازها وجود داشته باشد اما با توجه به اینکه  دوره  آموزش java script در مدرسه برنامه نویسی از پایه و به صورت ساده شروع می شوند، جهت شرکت در آن ها هیچ پیش نیازی وجود ندارد. همچنین نگران سیستم سخت افزاری خود نیز نباشید درصورتی که دارای یک سیستم معمولی نیز باشید به راحتی می توانید در این دوره شرکت کنید.

اهداف دوره متخصص آموزش جاوا اسکریپت

 • تربیت نیروی متخصص جاوا اسکریپت جهت ورود حرفه ای به بازار کار
 • تربیت نیروی متخصص فریلنسر بین المللی جهت ورود به بازار کار بین المللی
 • تربیت نیروی متخصص جاوا اسکریپت جهت مهاجرت و اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف
 • تربیت نیروی متخصص جهت استخدام در شرکت های برتر کشور و حتی شرکت های خارجی
 • ارتقاء سطح شغلی و درآمد دانشجویان
 • سرعت بخشیدن به فول استک شدن دانشجویان

سرفصل دوره جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت متوسطه
 • آشنایی با محیط توسعه VsCode
جاوا اسکریپت پیشرفته
 • دوره آشنایی با Node.js
 • دوره آشنایی با SQL server
 • آشنایی با MongoDB
 • آشنایی با Express

مدرس دوره جاوا اسکریپت

بهزاد دودکانی

 • مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب
 • موسس مدرسه برنامه نویسی دودکانی
 • ۱۴ سال سابقه کار عملی برنامه نویسی
 • بالای ۵۰۰ نمونه کار موفق داخلی و خارجی
 • کارشناس وب دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه آفاق
بهزاد دودکانی مدرس برنامه نویسی

هزینه ثبت نام در دوره آموزش جاوا اسکریپت

برای آگاهی از هزینه دوره آموزش جاوااسکریپت و همچنین تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده با ما تماس بگیرید.

شرایط پرداخت :٪۲۵ مبلغ به عنوان پیش پرداخت و مابقی طی ۳ قسط ۲ ماهه قابل پرداخت خواهد بود.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش فلاتر

آموزش جاوا اسکریپت

یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی وب، جاوا اسکریپت می باشد. درست است که نام جاوا و جاوا اسکریپت با یکدیگر مشابه هستند اما از نظر ساختار و مفاهیم هیچ شباهتی به دیگر ندارد. پیش از آنکه به یادگیری جاوا اسکریپت پردازند باید با HTML و CSS آشنا باشید. در صورتی که قصد یادگیری و ورود به زبان برنامه نویسی دارید جاوا اسکریپت گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد به خصوص برای افرادی که علاقه به فرانت دارند. بنابراین اگر به دنیای طراحی وب علاقمند هستید شرکت در دوره آموزش java script را که در مدرسه برنامه نویسی دودکانی برگزار می شود به شما توصیه می کنیم.

سوالات متداول

آموزش بصورت بوت کمپی و مدرسه ای یعنی چه؟

آموزش های معمولی به این شکل می باشد که شما هفته ای چند جلسه به صورت حضوری سر کلاس آموزش حاضر می‌شوید و استاد آموزش می دهد و شما گوش می دهید و تمرین ها به صورت کار در منزل به شما داده می شود. اما به شما می‌گوییم که این روش از آن جایی که وقت های منزل در دست دانشجو نیست و احتمال دارد این زمان ها را تمرین نکند مناسب نبوده و به جای آن همه مراحل آموزش و یادگیری و تمرین و کار روی پروژه های عملی و کار تیمی و مشاوره و… با همراهی مدرس و راهنما انجام شود و برای منزل هیچ مرحله‌ای باقی نماند و شما از استراحت در منزل لذت ببرید.

دوره های آموزشی متخصص به چه صورت است؟

در این دوره برنامه ریزی شده که شما هر تخصصی را به صورت ۰ تا ۱۰۰ آموزش ببینید + رزومه بسازید + به بازار کار و شرکت و سازمان ها معرفی شوید + چندین نمونه کار حرفه‌ای جمع آوری کنید و به صورت مادام العمر هم پشتیبانی شوید.همه و همه این مراحل برای مدت زمان کوتاهی برنامه‌ریزی شده و شما بعد از این مدت زمان، در آن رشته به یک متخصص تبدیل خواهید شد.

آیا مدرک پایان دوره معتبر هم میگیریم؟

بله پس از اتمام دوره به تمام شرکت کنندگان در این دوره مدرک معتبر از وزارت علوم اعطا خواهد شد.

نحوه شرکت در دوره چگونه می باشد؟

جهت شرکت در دوره از گزینه ثبت نام در دوره وارد صفحه مربوطه شده و پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه شما به دانشجوی آن دوره تبدیل خواهید شد.

آیا مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره وجود دارد؟

قبل از ثبت نام در دوره ها شما می توانید از مشاوره های تخصصی مدرسه برنامه نویسی دودکانی به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید تا با دید بازتر و حرفه ای تر برای ثبت نام تصمیم بگیرید.

نظرات برخی از فارغ التحصیلان دوره متخصص Javascript

از آموزش های آنلاین هیچ نتیجه ای نگرفته بودم و زمان زیادی رو از دست داده بودم، ولی دوره های شما باعث شد تو مدت زمان کمی جاوار اسکریپت رو به طور کامل یاد بگیرم.

زهرا پیغامی / دانشجو

من با هدف ورود به بازار کار تو این دوره شرکت کردم و به راحتی تونستم تو این مدت کم کسب درآمد داشته باشم و به همین خاطر از شما خیلی سپاس گزارم.

فرهاد سعیدی / کارآموز

اینکه کنار آموزش های بی نظیرتون پشتیبانی و تمرین های مکرر هم وجود دارده، یک نقطه قوت برای گروه آموزشی شما محسوب میشه که تاثیرش رو مستقیما تو یادگیری میبینیم.

سهیل رضایی

مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی قبل از ثبت نام

در صورتی که احساس می کنید قبل از ثبت نام در دوره آموزش جاوا اسکریپت نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت کاملا رایگان قبل از ثبت نام در دوره، به صورت حضوری یا تلفنی و یا از طریق واتساپ از مشاوره های متخصصان مدرسه برنامه نویسی دودکانی استفاده کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. 

چرا باید در دوره آموزش جاوا اسکریپت شرکت کنم؟

همانطور که در بالا نیز گفتیم جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی برای طراحی وب می باشد. با توجه به اینکه با رشد تکنولوژی و فناوری اطلاعات تقاضای طراحی وب سایت نیز افزایش یافته است شرکت در دوره جاوا اسکریپت برای افرادی که به دنبال شغلی پردرآمد می باشند بسیار مفید می باشد. زیرا با افزایش تقاضای تبدیل کسب و کارهای فیزیکی به کسب و کارهای اینترنتی و مجازی فرصت شغلی نیز برای طراحان وب سایت افزایش می یابد. این رویه تا آینده های دور ادامه خواهد داشت.
چرا باید در دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر شرکت کنم؟

حالا چرا آموزش جاوااسکریپت را از مدرسه برنامه نویسی دودکانی بیاموزیم؟

ممکن است این سوال را از خود بپرسید که چرا برای آموزش جاوا اسکریپت باید مدرسه برنامه نویسی دودکانی را انتخاب کنید؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که تمام مدرسان ما سابقه کار عملی و نمونه کارهای بسیار زیاد دارند. از طرفی دیگر نیز بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس دارند و همین امر سبب می‌شود که در یادگیری جاوا اسکریپت شما را به بهترین شکل ممکن همراهی کرده و با استفاده از روش های یادگیری اصولی جهت ورود به بازار کار آماده کنند.

و سرانجام مهمترین هدیه مدرسه برنامه نویسی دودکانی به شما

کسب درآمد پس از گذراندن دوره جاوا اسکریپت اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا وجود یک تخصص بدون اینکه بتوان از آن درآمدزایی کرد عملاً هیچ فایده ای نخواهد داشت. به همین دلیل ما در مدرسه برنامه نویسی دودکانی علاوه بر اینکه دوره آموزش جاوا اسکریپت را برای شما برگزار می کنیم شما را با نحوه بستن قرارداد با کارفرمایان و کسب درآمد از این راه نیز آشنا می کنیم.
هدیه مدرسه برنامه نویسی به شما
دوره آموزش فلاتر برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این دوره برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 • تمامی دانشجویان علاقه مند به برنامه نویسی
 • تمامی افراد غیر دانشجو علاقه مند به برنامه نویسی با حداقل سواد دیپلم
 • تمامی دانش آموزان علاقه مند به برنامه نویسی
 • افرادی که میخواهند به صورت حرفه ای در یکی از حوزه های برنامه نویسی توسعه وب فعالیت داشته باشند.
 • افرادی که به دنبال ارتقاء سطح شغلی و درآمدشان هستند.