بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی این روزها یکی از مهمترین ارکان کسب و کارهای مجازی و اینترنتی می باشند. در مدرسه برنامه نویسی دودکانی برای اولین بار در ایران دوره های متخصص بازاریابی محتوایی به صورت بوت کمپ و مدرسه ای برگزار می شود. دوره های برگزار شده تفاوت بسیار زیادی با دوره های معمولی دارند که با استفاده از آن ها می‌توان به آسانی وارد بازار کار شد. همچنین در پایان دوره مدرک معتبر وزارت علوم به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

14+ سال

سابقه تدریس

تماس با ما

500+ دوره آموزشی

برگزاری  500 دوره آموزشی

ثبت نام
بازاریابی محتوایی

چرا آموزش بازاریابی محتوایی به صورت بوت کمپی

سوالی که ممکن است برای خیلی از افراد پیش بیاید این است که بازاریابی محتوایی چیست و چرا این آموزش را به صورت بوت کمپی بگذرانیم ؟ با توجه به اینکه در طی آموزش کمپی علاوه بر آموزش مباحث بازاریابی محتوایی، کار تیمی، کار بر روی پروژه های تجاری، نحوه ارتباط با کارفرمایان، زمانبندی و هزینه بندی پروژه ها و همچنین تشکیل یک رزومه قوی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود می توان آن ها را به سرعت وارد بازار کار کرد تا به درآمدزایی برسند. به خاطر داشته باشید که مدرسه برنامه نویسی دودکانی در تمامی این مراحل با شما همراه خواهد بود.
آموزش به صورت بوت کمپی

خدمات مدرسه برنامه نویسی دودکانی

%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

تمامی دوره های بازاریابی محتوایی برگزار شده در مدرسه برنامه نویسی به صورت تضمینی می باشد و در صورت نارضایتی هر یک از شرکت کنندگان بدون هیچ قید و شرطی بازگشت وجه پرداختی آن ها امکان پذیر می باشد. اما همیشه تلاش و پشتکار لازم را داشته باشید و همچنین زمان کافی را برای آموزش اختصاص دهید تا بتوانید نتیجه دلخواه را بگیرید.
%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی از دوره آموزش فلاتر
کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

کارآموزی مسئله ای بسیار مهم در بحث آموزش و کسب تجربه می باشد. پس از گذراندن دوره بازاریابی محتوایی بهتر است تعداد ساعت های مشخصی را برای کارآموزی کنار بگذارید. ما در این ساعت ها به شما کار به صورت تیمی و گروهی بر روی پروژه های تجاری را آموزش می دهیم. پس از گذراندن دوره کارآموزی مشاهده خواهید کرد که تک تک ساعت های گذرانده شده در این کارآموزی بسیار ارزشمند تر از ماه ها آموزش های معمولی و خانگی می باشد.

پشتیبانی مادام العمر شما !!!

یادگیری بازاریابی محتوایی به گونه ای می باشد که بسیار چالش برانگیز است. یعنی ممکن است پس از فارغ التحصیلی و پایان دوره آموزشی شما با چالش هایی روبرو شوید که ندانید در هنگام مواجهه با آن ها چه عکس العملی باید از خود نشان دهید. به همین دلیل این دوره دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد تا شما بتوانید در هر مرحله از پیاده سازی پروژه خود که به مشکل برخوردید با ما تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.
پشتیبانی مادام العمر در دوره آموزش فلاتر
تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

استخدام و کسب درآمد مهم ترین هدف بازاريابي محتوا می باشد. با توجه به اینکه دوره های ما دارای تمرین عملی می باشند و شما می توانید برای خود یک رزومه قوی بسازید و از طرفی نیز مدرکی وزارت علوم را دریافت می‌کنید و همچنین در وب سایت کاریابی مدرسه برنامه نویسی دودکانی نیز عضو می شوید می توانید به راحتی در هر اداره و شرکتی مشغول به کار شوید.

مدرک معتبر وزارت علوم

وجود مدرک در بسیاری از مواقع سبب می شود که اعتماد افراد نسبت به تخصص ما بیشتر باشد. اما واقعیت این است که هیچ مدرکی به اندازه تجربه کاری و تخصص ارزشمند نمی باشد. اما برای تسهیل در استخدام شما در پایان دوره بازاریابی محتوایی به تمام شرکت کنندگان مدرک معتبر وزارت علوم داده خواهد شد.
مدرک معتبر از وزارت علوم
چرا باید متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

چرا باید متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین افزایش استفاده از فضای مجازی برای تامین نیازها تعداد زیادی وب سایت طراحی می‌شوند و تمایل دارند که خدمات خود را ارائه دهند سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا همه این وبسایت ها می توانند به درآمد بالا برسند و خدمات خود را ارائه دهند؟

پاسخ خیر است، زیرا هر کسب و کاری برای اینکه بتواند خود را به خوبی معرفی کند و در صورت داشتن محصولی، محصولش را به خوبی بفروشد نیاز به تولید محتوای با کیفیت دارد. این کار باید به دست یک متخصص سپرده شود زیرا اگر محتوا با کیفیت و مرتبط با آن کسب و کار نباشد، مخاطبان را جذب نمیکند. حتی سئوی خوب هم در صورت نبود محتوای خوب نمی تواند تاثیری در رشد آن کسب و کار داشته باشد.
اگر کسی میلیون‌ها تومان هزینه طراحی بسترهای فنی از جمله سایت، اپلیکیشن موبایل و..‌. برای کسب و کار کرده باشد ولی نتواند در بستر اینترنت فروش و درآمد داشته باشد هیچ ارزشی نخواهد داشت.
شما با داشتن تخصص بازاریابی محتوایی می توانید با تولید محتوای حرفه ای و جذب کننده و سپس با تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت، کسب و کارتان را به رتبه‌های بالای گوگل آورده و مشتریان زیادی را به کسب و کارتان سرازیر کرده و به فروش و درآمدهای بالا خواهید رساند.

توانایی ها و فرصت های شغلی متخصصان بازاریابی محتوایی

در پایان هر دوره ای که با مدرسه برنامه‌نویسی دودکانی میگذرانید، توانایی هایی را کسب می کنند که سبب می شوند فرصت های شغلی بسیاری برایتان ایجاد شود. دوره آموزش بازاریابی محتوایی نیز چنین است شما در این دوره خواهید توانست محتوای کاربردی و با کیفیت را تولید کرده و کسب و کار خود را به درآمدهای بسیار بالا برسانید.

 

فرصت های شغلی متخصصان بازاریابی محتوایی فراوان بوده و می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • تولید محتوا به صورت فریلنسری و دورکاری
 • جذب و استخدام در شرکت های بازاریابی محتوایی به عنوان نیروی متخصص
 • کار به صورت پروژه ای با شرکت های مختلف
 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • آموزش دوره های بازاریابی محتوایی
توانایی ها و فرصت های شغلی متخصصان بازاریابی محتوایی
پیش نیاز های آموزش بازاریابی محتوایی

پیش نیاز های آموزش بازاریابی محتوایی

دوره بازاریابی محتوایی به گونه ای برگزار خواهد شد که در آن از پایه همه چیز آموزش داده می‌شود و به همین دلیل پیش نیازی برای آن وجود ندارد. بنابراین دانشجویان می توانند با هر سنی و با هر سوادی در این دوره شرکت کنند و به یک متخصص بازاریاب محتوایی تبدیل شوند.

اهدف دوره متخصص بازاریابی محتوایی

 • تربیت نیروی متخصص تولید محتوا جهت ورود حرفه ای به بازار کار
 • تربیت نیروی متخصص فریلنسر بین المللی جهت ورود به بازار کار بین المللی
 • تربیت نیروی متخصص جهت مهاجرت و اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف
 • تربیت نیروی متخصص جهت استخدام در شرکت های برتر کشور و حتی شرکت های خارجی
اهداف دوره آموزش فلاتر

مدرس دوره متخصص بازاریابی محتوایی

بهزاد دودکانی

 • مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب
 • موسس مدرسه برنامه نویسی دودکانی
 • ۱۴ سال سابقه کار عملی برنامه نویسی
 • بالای ۵۰۰ نمونه کار موفق داخلی و خارجی
 • کارشناس وب دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه آفاق

 

بهزاد دودکانی مدرس برنامه نویسی

هزینه ثبت نام در دوره متخصص بازاریابی محتوایی

برای آگاهی از هزینه دوره و همچنین تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده با ما تماس بگیرید.

شرایط پرداخت هزینه آموزش بازاریابی محتوایی :٪۲۵ مبلغ به عنوان پیش پرداخت و مابقی طی ۳ قسط ۲ ماهه قابل پرداخت خواهد بود.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش فلاتر

چرا تولید محتوا ارزشمند و مهم است؟

همه ما زمانی که قصد خرید یک محصول یا مراجعه به یک متخصص در هر زمینه ای مانند وکالت، پزشکی و … را داریم اولین کاری که می کنیم به گوگل مراجعه کرده و در مورد آن موضوع تحقیق می کنیم. این تحقیقات نیز از طریق محتواهای تولید شده در وب سایت های مختلف صورت می گیرد. از طرفی اگر بخواهیم در مورد یک کسب و کار خاص تحقیق کنیم و آن کسب و کار نیز خود دارای وبسایت باشد، در همان ابتدای کار به وبسایت آن کسب و کار مراجعه می کنیم و اولین چیزی که نظر ما را به خود جلب می کند محتوای آن وبسایت است. اگر آن کسب و کار در وبسایتش دارای محتوای کاربردی و با کیفیتی باشد نظر بسیاری از ما را به خود جلب می کند. جذب کاربران نیز سبب رشد آن کسب و کار خواهد شد. از این رو تولید محتوا برای هر کسب و کاری بسیار ارزشمند می باشد.

تفاوت شغل برنامه نویسی با سایر مشاغل

دلایل رونق گرفتن بحث بازاریابی محتوا چیست؟

 • کاهش هزینه‌ی نشر محتوا

 • افزایش دسترسی به اینترنت و استفاده از کامپیوتر و موبایل

 • افزایش سهم مشتری در فرایند تصمیم‌گیری و خرید

 • افزایش هزینه رسانه‌های سنتی

سوالات متداول

آموزش بصورت بوت کمپی و مدرسه ای یعنی چه؟

آموزش های معمولی به این شکل می باشد که شما هفته ای چند جلسه به صورت حضوری سر کلاس آموزش حاضر می‌شوید و استاد آموزش می دهد و شما گوش می دهید و تمرین ها به صورت کار در منزل به شما داده می شود. اما به شما می‌گوییم که این روش از آن جایی که وقت های منزل در دست دانشجو نیست و احتمال دارد این زمان ها را تمرین نکند مناسب نبوده و به جای آن همه مراحل آموزش و یادگیری و تمرین و کار روی پروژه های عملی و کار تیمی و مشاوره و… با همراهی مدرس و راهنما انجام شود و برای منزل هیچ مرحله‌ای باقی نماند و شما از استراحت در منزل لذت ببرید.

دوره های متخصص به چه صورت است؟

در این مدت برنامه ریزی شده که شما هر تخصصی را به صورت ۰ تا ۱۰۰ آموزش ببینید + رزومه بسازید + به بازار کار و شرکت و سازمان ها معرفی شوید + چندین نمونه کار حرفه‌ای جمع آوری کنید و به صورت مادام العمر هم پشتیبانی شوید. همه و همه این مراحل در چند ماه برنامه‌ریزی شده و شما بعد از این مدت در آن رشته به یک متخصص حرفه ای تبدیل خواهید شد.

آیا مدرک پایان دوره معتبر هم میگیریم؟

بله در پایان دوره به تمام شرکت کنندگان در دوره مدرک معتبر وزارت علوم اعطا خواهد شد.

نحوه شرکت در دوره چگونه می باشد؟

جهت شرکت در دوره از گزینه ثبت نام در دوره وارد صفحه مربوطه شده و پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه شما به دانشجوی آن دوره تبدیل خواهید شد.

آیا مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره وجود دارد؟

قبل از ثبت نام در دوره ها شما می توانید از مشاوره های تخصصی مدرسه برنامه نویسی دودکانی به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید تا با دید بازتر و حرفه ای تر برای ثبت نام تصمیم بگیرید.

نظرات برخی از فارغ التحصیلان دوره متخصص بازاریابی محتوایی

مدرسان مدرسه کسب و کار شما بسیار با تجربه هستن و همین باعث میشه تدریس خیلی راحت و روانی داشته باشن و این یه مزیت خیلی بزرگ برای ما هست.

مهدیه صادقی / دانشجو

راهنمایی های خیلی خوبی در زمینه بستن قرارداد دارین و همین باعث میشه بلافاصله بعد از تموم شدن دوره وارد بازار کار شد.از شما و تیم خوبتون خیلی تشکر می کنم.

اسرین کریمی / کارآموز

شرکت تو دوره های غیر حضوری و آنلاین باعث شده بود امید زیادی به یادگیری نداشته باشم اما به لطف دوره شما و پشتیبانی خوبتون این تخصص رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم.

سپیده اصغری

مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی قبل از ثبت نام

شما می توانید به صورت کاملا رایگان قبل از ثبت نام در دوره، به صورت حضوری یا تلفنی و یا از طریق واتساپ از مشاوره های متخصصان مدرسه برنامه نویسی دودکانی استفاده کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. 

چرا باید در دوره آموزش بازاریابی محتوایی شرکت کنم؟

با گذشت زمان مشاهده می‌ کنیم که هرچقدر تکنولوژی پیشرفت می کند کسب و کارهای فیزیکی نیز جمع آوری شده و به کسب و کار های مجازی اینترنتی تبدیل می شوند. از طرفی نیز هر کسب و کار اینترنتی برای اینکه خدمات خود را بهتر ارائه دهد یا محصولات خود را به فروش برساند و از این راه درآمد بالایی کسب کند نیاز به یک بازاریاب محتوایی دارد. با گذشت زمان نیز مشاهده می‌کنیم که این فرصت های شغلی برای بازاریابان محتوایی بیشتر می شود. بنابراین شرکت در دوره آموزش بازاریابی محتوا می تواند شما را به درآمد بسیار بالایی برساند.
چرا باید در دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر شرکت کنم؟
پکیج های آموزشی آنلاین

خودم با پکیج های آموزشی در اینترنت میتوانم یاد بگیرم و نیازی به کلاس ندارم!!!

تمام آموزش هایی که در زمینه بازاریابی محتوایی به صورت تکی در اینترنت وجود دارند می توانند تا حدودی برای افراد مفید باشند اما برای داشتن تخصص کامل در این زمینه کافی نمی باشند. زیرا همانطور که در بالا نیز به این نکته اشاره کردیم بازاریابی محتوایی کاری چالش برانگیز است و اگر میان مدرس و دانشجو تعامل وجود نداشته باشد دانشجویان می توانند مشکلات خود را به درستی حل کنند. این هم سبب می‌شود که برخی از افراد ماه ها و یا حتی سال ها زمان خود را صرف این آموزش ها کرده و به هیچ نتیجه ای نمی رسند. ما در مدرسه برنامه نویسی دودکانی به شما این اطمینان را می دهیم که در مدت زمان کوتاهی شما را به یک متخصص بازاریاب محتوایی تبدیل کرده و روانه بازار کار کنیم.
 

  شما نباید حتی ۱ روز از زمان با ارزشتان را برای آموزش های بی سرانجام تلف کنید.  

  شما صرفاً با یک دوره آموزشی سروکار ندارید بلکه با ۱۴ سال سابقه درخشان رو به رو هستید.  

چرا بازاریابی محتوایی را از مدرسه برنامه نویسی دودکانی بیاموزیم؟

همه افراد برای اینکه به یک مجموعه جهت آموزش اطمینان کنند نیاز دارند که آن مجموعه را به طور کامل بشناسند. بنابراین مطرح شدن چنین سوالی در ذهن شما بسیار طبیعی می باشد. در پاسخ به این سوال می‌ توانیم بگوییم که تمام مدرسان ما در زمینه بازاریابی محتوایی علاوه بر فعالیت در زمینه تدریس، فعالیت عملی نیز دارند یعنی چندین نمونه کار برتر موفق دارند و می توانند تجربه های خود را در مدت بسیار کوتاهی به شما نیز منتقل کنند تا بتوانید با استفاده از یادگیری تخصص آن ها و همچنین تجربیات آن ها در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار واقعی شوید.

و سرانجام مهمترین هدیه مدرسه برنامه نویسی به شما

تمام هدف ما از برگزاری این دوره ها رسیدن شرکت‌ کنندگان به درآمد بالا می باشد. درست است که تخصص داشتن در این زمینه می تواند کمک بسیار زیادی به دانشجویان کند. اما در صورتی که نتوان به درستی از تخصصی استفاده کرد و به درآمد زایی رسید آن تخصص به هیچ دردی نمی خورد. به همین دلیل ما در مدرسه برنامه نویسی دودکانی در طی دوره بازاریابی محتوایی به شما تنها بازاریابی محتوایی آموزش نمی‌ دهیم بلکه شما را برای بستن قرارداد با کارفرمایان و همچنین ورود به بازار کار آماده می‌کنیم.
هدیه مدرسه برنامه نویسی به شما
دوره آموزش فلاتر برای چه کسانی مناسب می باشد؟

دوره بازاریابی محتوایی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 • مدیران وب‌ سایت‌ ها و فروشگاه‌ های اینترنتی
 • مدیران و کارشناسان بازاریابی
 • کارشناسان بازاریابی محتوایی
 • کارشناسان تولید محتوا
 • افراد علاقه‌مند به حوزه‌ی تولید محتوا