• اگر فرزند شما هم زمان زیادی را صرف بازی های رایانه ای می کند !
 • اگر به دنبال رشد خلاقیت و پیشرفت فرزندانتان هستید!
 • اگر نگران آینده شغلی و استخدام عزیرانتان می باشید؟
تضمین آینده آنها در گرو تصمیم گیری امروز شماست .
مدرسه برنامه نویسی دودکانی با 10 سال سابقه، دوره های حرفه ای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان را به صورت کاملا عملی و کاربردی ویژه بازار کار برگزار می کند .
از سن 8 تا 16 سال می توانید در دوره های متخصص برنامه نویسی مدرسه کسب و کار دودکانی شرکت کنید .
شعار مدرسه برنامه نویسی دودکانی : هر دانش آموز = یک برنامه نویس موفق
 

کودکان و نوجوانان باید برنامه نویسی را یاد بگیرند، چرا که برنامه نویسی به آن ها یاد می دهد که چگونه فکر کنند.

استیو جابر

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان با مدرسه برنامه نویسی دودکانی

مدرسه برنامه نویسی دودکانی یکی از پیشگامان آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان بوده که از سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت توانست کودکان و نوجوانان زیادی را از سراسر ایران به برنامه نویسان موفق جوان تبدیل نماید. مدرسه برنامه نویسی دودکانی با متد ویژه‌ای که به کار می گیرد از کودک و نوجوان به صورت کاملا عملی و کاربردی یک برنامه نویس موفق جهت ورود به بازار کار می سازد.
مدرسه برنامه نویسی دودکانی

خدمات مدرسه برنامه نویسی دودکانی

%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

در صورتی که از آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان توسط در مدرسه برنامه نویسی دودکانی رضایت نداشته باشید ما به شما این تضمین را می دهیم که بدون خیچ قید و شرطی تمام وجه پرداختی شما قابل بازگشت می باشد. اما توجه داشته باشید برای اینکه فرزندان شما نتیجه مطلوب را کسب کند، باید تلاش و پشتکار کافی را داشته و زمان مورد نیاز را برای یادگیری اختصاص دهند.

چرا آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

چرا آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

یکی از سوالاتی که همواره برای بسیاری از والدین پیش می آید این است که آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان چه مزایایی دارد؟ همانطور که می دانید امروزه زندگی ما تحت تاثیر فناوری های جدید قرار گرفته است و تمامی کسب و کارها مانند خرید و فروش، حمل و نقل و… از حالت فیزیکی خارج شده و حالت اینترنتی و مجازی به خود گرفته است. به همین دلیل بیشتر از هر زمان دیگری کمبود برنامه نویس احساس می‌شود. از طرفی دیگر نیز کسب مهارت در سنین پایین هم آسان تر است. به همین دلیل آموزش برنامه نویسی به کودکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در بسیاری از کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، کره‌جنوبی، فرانسه و… آموزش برنامه نویسی برای کودکان مورد توجه بسیاری از والدین قرار گرفته است.

مزایای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی برای نوجوانان می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که از جمله آن ها می توان به افزایش قدرت حل مسئله، تقویت اعتماد به نفس، رشد استعداد و خلاقیت، سرگرمی لذت بخش، قدرت ارتباطات و تفکر، افزایش قدرت تصمیم گیری و پشتکار، آشنایی با کار گروهی، تضمین آینده شغلی و… اشاره کرد. بنابراین میتوان گفت مهارت های کسب شده در آموزش برنامه نویسی کودکان تنها به کسب درآمد و جذابیت کدنویسی محدود نشده و سبب افزایش مهارت آن ها در زمینه ریاضیات و کار تیمی نیز می شود.

زبان های برنامه نویسی مناسب برای کودکان و نوجوانان

زبان برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان

زبان برنامه نویسی اسکرچ یکی از بهترین زبان ها برای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانانی که ۸ یا ۱۶ سال دارند می باشد‌. کودکان با استفاده از اسکرچ می توانند پروژه های تعاملی و بازی ساخته و از آن لذت ببرند. این زبان یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد که با استفاده از آن می‌توانند با تمام مفاهیم برنامه نویسی و الگوریتم و همچنین با برنامه نویسی گرافیکی آشنا شوند.

این برنامه از طریق مرورگر وب کار می کند به همین دلیل به راحتی می توانید با استفاده از کامپیوتر یا تلفن‌های هوشمند خود آن را اجرا کنید. درست است که در ابتدای کار نیاز به ثبت نام نیست ولی بهتر است که یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید پروژه های انجام شده توسط کودکان را در آنجا ذخیره کنید.

زبان برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان

زبان برنامه نویسی #C برای کودکان و نوجوانان

زبان برنامه نویسی #C یکی از زبان های پرکاربرد می باشد که در زمینه آموزش برنامه نویسی برای نوجوانان نیز بسیار مفید و کاربردی می باشد که با استفاده از آن کودکان و نوجوانان می توانند به ساخت بازی های باکیفیت بپردازند. یکی از رایج ترین مواردی که در آن از سی شارپ استفاده می شود یونیتی است که یکی از پرطرفدار ترین موتور های بازی سازی می باشد. کودکان و نوجوانانی که می خواهند با استفاده از یونیتی به بازی سازی بپردازند باید ابتدا سی شارپ را یاد بگیرند. البته باید به این نکته توجه داشت که سی شارپ به خودی خود زبان ساده ای هم نمی باشد. اما در یونیتی این امکان برای کودکان و نوجوانان فراهم شده است تا با استفاده از آن بتوان مفاهیم سی شارپ را به خوبی درک کرد.

زبان برنامه نویسی پایتون برای کودکان

با توجه به اینکه دستورات و Syntax های زبان برنامه نویسی پایتون در مقایسه با دیگر زبان های برنامه نویسی بسیار ساده و آسان می باشد در نتیجه برای کودکان و نوجوانان قابل فهم تر بوده و از جذابیت بیشتری برخوردار است. کودکان و نوجوانان با استفاده از این زبان برنامه نویسی می توانند بازی ها و پروژه های سرگرم کننده بسازند. پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و قدرتمند و در عین حال ساده و قابل خواندن می باشد به طوری که ماننند کلمات انگلیسی خوانده می‌شوند و همین امر سبب می شود که اموزش برنامه نویسی پایتون برای نوجوانان بسیار ساده باشد.

زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت برای کودکان و نوجوانان

جاوا اسکریپت که در کنار Html و CSS استفاده می شود یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی برای توسعه وب می باشد که در مقایسه با دیگر زبان های برنامه نویسی برای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان آسان بوده و گزینه مناسبی می باشد. البته اگر بخواهیم جاوا اسکریپت را با پایتون مقایسه کنیم مشاهده خواهیم کرد که به اندازه پایتون ساده نمی باشد. از این زبان برنامه نویسی برای مدیریت عملکرد صفحات وب و همچنین ساخت وبسایت های پویا استفاده می شود. آموزش برنامه نویسی جاوا اسکریپت به کودکان سبب می شود که مهارت هایی مانند توسعه وب، ساخت اپلیکیشن و… را به آسانی یاد بگیرند و تضمینی برای پیشرفت شغلی آن ها در آینده شود.

زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت برای کودکان و نوجوانان
زبان برنامه نویسی Html/CSS برای کودکان و نوجوانان

زبان برنامه نویسی Html/CSS برای کودکان و نوجوانان

از دیگر زبان های برنامه نویسی که برای ایجاد وب سایت ها توسط کودکان و نوجوانان بسیار مناسب می باشد می توان به Html و CSS اشاره کرد. با استفاده از Html می توان صفحات وب را ایجاد کرد و سپس با استفاده از CSS به ظاهر و استایل آن مانند رنگ، فونت و… را مشخص کرد.

زبان برنامه نویسی ++C برای کودکان و نوجوانان

یکی دیگر از بهترین زبان های آموزش برنامه نویسی برای کودکان زبان سی پلاس پلاس می باشد. اما بسیاری از کودکان و نوجوانان در مورد یادگیری آن دچار تردید می باشند، و تصور می کنند که دشواری ++C ممکن است آن ها را از ادامه یادگیری برنامه نویسی منصرف کند. اما باید به شما بگوییم که اغلب برنامه نویسان موفق راه خود را با سی پلاس پلاس آغاز کرده اند و با استفاده از آن توانسته اند به درآمدهای بسیار بالا برسند. اگر می خواهید که پایه خوبی برای برنامه نویسی کودکان و نوجوانان خود ایجاد کنید یادگیری ++C که یک زبان سطح متوسط می باشد کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

زبان برنامه نویسی جاوا (java) برای کودکان و نوجوانان

یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی رایج که در بسیاری از شرکت های جهان متقاضی دارد، زبان برنامه نویسی جاوا می باشد. که از آن هم برای توسعه وب و هم سیستم عامل های Android, Windows,mac و… استفاده می شود. به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش برنامه نویسی به نوجوانان می باشد.

زبان برنامه نویسی جاوا (java) برای کودکان و نوجوانان

برنامه زمانی آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان

دوره عمومی : مدت زمان 6 ماه

دو ماه اول
اسکرچ
قدم 0 شروع برنامه نویسی با اسکرچ
یادگیری اصولی برنامه نویسی در یک محیط بصری و تعاملی
دو ماه دوم
ورود به دنیای برنامه نویسی
اصول و منطق برنامه نویسی
الگوریتم های برنامه نویسی
دو ماه سوم
پایتون
ورود حرفه ای تر به برنامه نویسی
طراحی حرفه ای برنامه ها با پایتون

انتخاب مسیر یادگیری

متخصص طراحی وب

پیش نیاز ها : دوره عمومی

دو ماه اول
Html-CSS-Bootstrap
طراحی قالب وبسایت
طراحی حرفه ای قالب وبسایت
طراحی چند قالب حرفه ای در دوره بصورت عملی و کاربردی
دو ماه دوم
جاوا اسکریپت
برنامه نویسی فرانت اند با جاوا اسکریپت
کدنویسی بخش های مختلف قالب از طریق جاوا اسکریپت
دو ماه سوم
php-mysql
برنامه نویسی سایت با php
پیاده سازی یک پروژه جامع و تجاری با php و دیتابیس mysql

متخصص طراحی نرم افزار

پیش نیاز ها : دوره عمومی

دو ماه اول
java SE
شروع برنامه نویسی جاوا
پیاده سازی یک پروژه جامع بصورت عملی و کاربردی
دو ماه دوم
java EE
شروع حرفه ای تر برنامه نویسی جاوا با EE
پیاده سازی یک پروژه جامع بصورت عملی و کاربردی
دو ماه سوم
php-mysql
برنامه نویسی سایت با php
پیاده سازی یک پروژه جامع و تجاری با php و دیتابیس mysql

متخصص طراح اپلیکیشن موبایل

پیش نیاز ها : دوره عمومی

دو ماه اول
مقدمات برنامه نویسی موبایل
دو ماه دوم
آموزش زبان دارت
دو ماه سوم
آموزش فریم ورک فلاتر

شما کدام تخصص را انتخاب می کنید؟

مدرس آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان

بهزاد دودکانی

 • مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب
 • موسس مدرسه برنامه نویسی دودکانی
 • ۱۴ سال سابقه کار عملی برنامه نویسی
 • بالای ۵۰۰ نمونه کار موفق داخلی و خارجی
 • کارشناس وب دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه آفاق
بهزاد دودکانی مدرس برنامه نویسی

هزینه ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی برای کودکان

برای آگاهی از هزینه دوره آموزش برنامه نویسی کودکان و همچنین تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده با ما تماس بگیرید.

شرایط پرداخت :٪۲۵ مبلغ به عنوان پیش پرداخت و مابقی طی ۳ قسط ۲ ماهه قابل پرداخت خواهد بود.

سوالات متداول

چه دوره های آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می شود؟

دوره های آموزش طراحی وب، طراحی نرم افزار و اپلیکیشن موبایل

پیش نیاز دوره ها چیست؟

پیش نیاز دوره های طراحی وب، طراحی نرم افزار و طراحی اپلیکیشن موبایل یک دوره عمومی می باشد که می توانید این دوره عمومی که مدت زمان آن نیز 6 ماه است را در مدرسه برنامه نویسی دودکانی بگذرانید.

منظور از دوره متخصص چیست؟

در دوره های متخصص علاوه بر اینکه به طور کامل زبان برنامه نویسی مد نظر خود را یاد می گیرید چندین پروژه حرفه ای را نیز به صورت عملی و کاربردی انجام داده و آماده ورود به بازار کار می شوید.

اساتید دوره های آموزشی چه کسانی هستند؟

اساتید تمام دوره های آموزشی برگزار شده در مدرسه برنامه نویسی دودکانی همگی افرادی با تجربه چندین ساله در زمینه تدریس و کار بر روی پروژه های عملی می باشند.

از چه بازه سنی می توان ثبت نام کرد؟

ثبت نام در این دوره ها هیچ محدودیت سنی ندارد و تمام دانش آموزان می توانند در این دوره ها شرکت کرده و متناسب با سنی که دارند یکی از زبان های برنامه نویسی را انتخاب کنند. اما بهترین سن برای شرکت در این دوره ها 8 تا 16 سال می باشد.

نوع برگزاری دوره ها به چه صورت است؟

دوره ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شوند و در هر دوره تمامی سرفصل ها به طور کامل آموزش داده شده و همچنین تمرین های عملی به کودکان داده خواهد شد.

زمان برگزاری کلاس ها چگونه است؟

در رابطه با زمان برگزاری کلاس ها با ما تماس بگیرید و تمام اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مدرک پایان دوره خواهیم داشت؟

بله پس از گذراندن دوره به تمام شرکت کنندگان مدرک معتبر از وزارت علوم اعطا خواهد شد.

نظرات برخی از فارغ التحصیلان دوره آموزش برنامه نویسی برای کودکان

من با شرکت تو دوره های دیجیتال مارکتینگ شما تونستم خیلی راحت وارد بازار کار بشم و الان مدیریت چند سایت خیلی معتبر دستمه و این رو مدیون آموزش های خوب شما هستم.

فرهاد جلیلی

 از دوره های آنلاین زیادی برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ استفاده کردم، اما با هیچکدوم به نتیجه دلخواهم نرسیده بودم به لطف تدریس فوق العاده شما الان بطور کامل مسلط هستم.

ستاره محمودی

در یک کلام میشه گفت تدریس هاتون عالیه و با توجه به این که پشتیبانی هم دارین با کلاس هاتون میشه خیلی راحت نتیجه دلخواه رو گرفت و وارد بازار کار شد.

سهیل رضایی

مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی قبل از ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی برای کودکان

شما می توانید برای کسب اطمینان از اینکه فرزندانتان در دوره ای بسیار مفید و کاربردی آموزش خواهند دید، به صورت کاملا رایگان، به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوره های متخصصان مدرسه برنامه نویسی دودکانی استفاده کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. 

آموزش برنامه نویسی برای کودکان با پکیج های اینترنتی

بسیاری از والدین تصور می‌کنند که کودکانشان با استفاده از پکیج های اینترنتی که در سطح اینترنت وجود دارد می توانند برنامه نویسی را به طور کامل یاد بگیرند. در صورتی که با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان برنامه نویسی را از صفر و بدون هیچ پیش زمینه ای شروع می‌ کنند و ممکن است در طی این دوره آموزشی با اشکالات بسیاری روبرو شوند و نیاز دارند که با مدرسان دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را حل کنند استفاده از پکیج های اینترنتی برای آموزش آن ها گزینه مناسبی نمی باشد و ممکن است ماه ها و یا حتی سال ها وقت خود را به این صورت تلف کنند و به نتیجه نرسد. اما در مدرسه برنامه نویسی دودکانی این تضمین را به شما می دهیم که در طی یک دوره معین برنامه نویسی را به طور کامل به کودکان و نوجوانان شما یاد داده و آن ها را وارد بازار کار کنیم.

  شما نباید حتی ۱ روز از زمان با ارزشتان را برای آموزش های بی سرانجام تلف کنید.  

  شما صرفاً با یک دوره آموزشی سروکار ندارید بلکه با ۱۴ سال سابقه درخشان رو به رو هستید.  

حالا چرا آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان را در مدرسه برنامه نویسی دودکانی بیاموزیم؟

با توجه به اینکه تمام مدرسان ما سابقه چندین سال تدریس و کار عملی را دارند و تمام این آموزش ها را از صفر و پایه جهت یادگیری بهتر کودکان و نوجوانان شروع می کنند شما می توانید با خیال راحت کودکان و نوجوانان خود را در این دوره ثبت نام کرده و در عرض چند ماه به یک برنامه نویس تبدیل کنید.

و سرانجام مهمترین هدیه مدرسه برنامه نویسی دودکانی به شما

تنها آموزش برنامه نویسی کودکان مهم نیست بلکه باید علاوه بر یادگیری برنامه نویسی برای کسب درآمد و ورود به بازار کار نیز تربیت شوند. ما در مدرسه برنامه نویسی دودکانی علاوه بر آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان آن ها را برای کار بر روی پروژه های تیمی و عملی و همچنین ورود به بازار کار واقعی نیز آماده می‌کنیم.

هدیه مدرسه برنامه نویسی به شما
آموزش برنامه نویسی برای کودکان برای چه افرادی مناسب است؟

آموزش برنامه نویسی برای کودکان برای چه افرادی مناسب است؟

 • تمامی کودکان علاقه مند به برنامه نویسی
 • تمامی نوجوانان علاقه مند به برنامه نویسی و کسب درآمد
 • تمامی دانش آموزان با هر سطح سواد و پیش زمینه ای