دوره آموزش گرافیک وب

دوره آموزش گرافیک وب به صورت بوت کمپی و مدرسه ای که در آن علاوه بر آموزش گرافیک وب، تمرین عملی، کار بر روی پروژه های واقعی به صورت تیمی و… وجود دارد را می توانید با مدرسه برنامه نویسی دودکانی برای اولین بار در ایران سپری کرده و در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید. همچنین در پایان دوره نیز مدرک معتبر وزارت علوم را دریافت کنید.

14+ سال

سال سابقه تدریس

تماس با ما

500+ دوره آموزشی

برگزاری دوره آموزشی

ثبت نام
دوره آموزش گرافیک وب

چرا آموزش گرافیک وب بصورت بوت کمپی؟

در آموزش گرافیک وب نیز مانند هر آموزش دیگری اگر تمرین عملی وجود نداشته باشد، نمی‌توان تخصص و تسلط کامل کسب کرد. به همین دلیل بهتر است این دوره آموزشی را به صورت بوت کمپی یعنی علاوه بر یادگیری گرافیک وب، کار تیمی، تحلیل حرفه ای پروژه ها، کار بر روی پروژه های واقعی، زمانبندی و هزینه بندی پروژه ها، ارتباط با کارفرمایان و… را نیز فرا بگیرید تا بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.
آموزش به صورت بوت کمپی

خدمات مدرسه برنامه نویسی دودکانی

%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

با توجه به اینکه تمام دوره های آموزشی ما به ویژه دوره آموزش گرافیک وب تضمینی می باشند در صورت هرگونه نارضایتی وجه پرداخت شده به طور تمام و کمال برگردانده خواهد شد. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم در صورتی که تلاش و پشتکار کافی را داشته باشید به هیچ عنوان دچار نارضایتی نخواهید شد.
%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی از دوره آموزش فلاتر
کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

کاراموزی در مدرسه برنامه نویسی دودکانی

داشتن تجربه کاری تاثیر بسیار زیادی در افزایش تخصص و تسلط دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که پس از پایان دوره آموزشی شروع به کار آموزی کنید و در این مدت بر روی پروژه‌ های واقعی به صورت گروهی کار کنید. مشاهده خواهید کرد که چند ماه کارآموزی با ما از چندین سال آموزش ارزشمند تر می باشد.

پشتیبانی مادام العمر شما !!!

یکی از بزرگترین مزیت های دوره آموزشی داشتن پشتیبانی می باشد. دوره گرافیک وب نیز دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد به این صورت که شما می توانید پس از فارغ التحصیلی در دوره هر پروژه ای را با کارفرما قرارداد ببندید. در صورت برخورد با هر مشکلی با ما تماس بگیرید. تا پایان حل مشکل ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و به صورت مادام العمر همراه شما خواهیم بود.
پشتیبانی مادام العمر در دوره آموزش فلاتر
تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

تسهیل در امر استخدام یکی از مواردی می باشد که در مدرسه برنامه نویسی دودکانی همواره به آن توجه ویژه ای می شود. برای انجام این کار تمرین های عملی بسیاری صورت می‌ گیرد تا شرکت کنندگان دارای یک رزومه بسیار قوی باشند و همچنین در پایان دوره به آن ها مدرک معتبر وزارت علوم داده می شود.

مدرک معتبر از وزارت علوم

دریافت مدرک ممکن است برای بسیاری از شما ها بسیار مهم باشد اما باید به شما بگویم که هیچ مدرکی به اندازه داشتن تسلط و تخصص لازم ارزشمند نمی باشد. اما به هر حال در پایان هر دوره ای به تمام شرکت کنندگان در دوره مدرک معتبر وزارت علوم داده می شود. تا در امر استخدام و به‌ کارگیری دچار مشکل نشوید.
مدرک معتبر از وزارت علوم
چرا باید متخصص گرافیک وب شویم؟

چرا باید متخصص گرافیک وب شویم؟

با توجه به پیشرفت بسیار زیاد تکنولوژی و فناوری اطلاعات و همچنین رونمایی از تعداد زیادی وبسایت فروشگاهی، خدماتی و… تمام خدمات ارائه شده به صورت اینترنتی و مجازی می شود. از طرفی نیز یک وبسایت خوب زمانی ایجاد می شود که حوزه طراحی گرافیکی با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید.

به همین دلیل این روزها موقعیت شغلی برای طراحان گرافیک وب بسیار زیاد می باشد. همین امر دلیلی بسیار مهم برای این می باشد که متخصص گرافیک وب شویم. وارد بازار کار شده و از این راه درآمد خوبی را کسب کنیم.

توانایی ها و فرصت های شغلی متخصصان گرافیک وب

در پایان دوره گرافیک وب با توجه به تسلط و تخصصی که در این زمینه کسب خواهید کرد، می توانید به صورت حرفه ای شروع به کار کنید. با شرکت در این دوره شما با صفر تا صد گرافیک وب آشنا خواهید شد و هر آنچه که در رابطه با این موضوع نیاز است، یاد خواهید گرفت و به راحتی می توانید به صورت فریلنسری یا در یک شرکت مشغول به کار شوید.
 • طراحی گرافیک وب به صورت فریلنسری و دورکاری
 • جذب و استخدام در شرکت های طراحی سایت به عنوان نیروی متخصص طراح گرافیک
 • کار به صورت پروژه ای با شرکت های مختلف
 • آموزش دوره های طراحی گرافیک وب
توانایی ها و فرصت های شغلی متخصصان گرافیک وب
پیش نیازهای آموزش گرافیک وب

پیش نیازهای آموزش گرافیک وب

ممکن است با خود فکر کنید که برای شرکت در دوره آموزش گرافیک وب باید پیش زمینه داشته باشید تا بتوانید بهتر یاد بگیرید. اما این دوره آموزشی از قدم ۰ پایه شروع می شود به همین دلیل هر شخصی با هر سوادی می توانند در این دوره شرکت کنند و برای آن پیش نیازی خواسته نمیشه که بگم.

اهداف دوره متخصص گرافیک وب

 • تربیت نیروی متخصص طراح گرافیک وب جهت ورود حرفه ای به بازار کار
 • تربیت نیروی متخصص فریلنسر بین المللی جهت ورود به بازار کار بین المللی
 • تربیت نیروی متخصص طراح گرافیک وب جهت مهاجرت و اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف
 • تربیت نیروی متخصص جهت استخدام در شرکت های برتر کشور و حتی شرکت های خارجی 
 • ارتقاء شغلی و درآمدی برنامه نویسان
اهداف بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ

سرفصل دوره متخصص گرافیک وب

مدرس دوره متخصص گرافیک وب

بهزاد دودکانی

 • مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ هیوا وب
 • موسس مدرسه برنامه نویسی دودکانی
 • ۱۴ سال سابقه کار عملی برنامه نویسی
 • بالای ۵۰۰ نمونه کار موفق داخلی و خارجی
 • کارشناس وب دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه
 • عضو کمیته کارآفرینی دانشگاه آفاق
بهزاد دودکانی مدرس برنامه نویسی

هزینه ثبت نام در دوره متخصص گرافیک وب

برای آگاهی از هزینه دوره و همچنین تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده با ما تماس بگیرید.

شرایط پرداخت :٪۲۵ مبلغ به عنوان پیش پرداخت و مابقی طی ۳ قسط ۲ ماهه قابل پرداخت خواهد بود.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش فلاتر

هر دانشجو یا دانش آموز = یک طراح گرافیک وب موفق

اغلب ما این تجربه را داشته ایم و دیده ایم که دانشجویان رشته کامپیوتر در دانشگاه به طور عملی و تجربی چیزی یاد نمی گیرند. بنابراین اگر شما نیز از دانشجویان رشته کامپیوتر می باشید و یا دانشجوی سایر رشته ها که می خواهید در یک دوره عملی شرکت کرده به یک درآمد بالا و شغل بین‌المللی دست پیدا کنید آموزش گرافیک وب یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد. همچنین اگر پدر یا مادری هستید که نگران آینده شغلی فرزندتان هستید به شما توصیه می کنیم که جهت تضمین آینده شغلی فرزندتان آن ها را در این دوره ثبت نام کنید.
 
 
 
 

  چاره ای نداری جز اینکه طراح گرافیک وب  

سوالات متداول

آموزش بصورت بوت کمپی و مدرسه ای یعنی چه؟

آموزش های معمولی به این شکل می باشد که شما هفته ای چند جلسه به صورت حضوری سر کلاس آموزش حاضر می‌شوید و استاد آموزش می دهد و شما گوش می دهید و تمرین ها به صورت کار در منزل به شما داده می شود. اما به شما می‌گوییم که این روش از آن جایی که وقت های منزل در دست دانشجو نیست و احتمال دارد این زمان ها را تمرین نکند مناسب نبوده و به جای آن، همه مراحل آموزش و یادگیری و تمرین و کار روی پروژه های عملی و کار تیمی و مشاوره و… با همراهی ما انجام شود و برای منزل هیچ مرحله‌ای باقی نماند و شما از استراحت در منزل لذت ببرید.

دوره های تخصصی به چه صورت است؟

در این مدت برنامه ریزی شده که شما هر تخصصی را به صورت ۰ تا ۱۰۰ آموزش ببینید + رزومه بسازید + به بازار کار و شرکت و سازمان ها معرفی شوید + چندین نمونه کار حرفه‌ای جمع آوری کنید و به صورت مادام العمر هم پشتیبانی شوید.همه و همه این مراحل در چند ماه برنامه‌ریزی شده و شما بعد از این دوره در آن رشته به یک متخصص حرفه ای تبدیل خواهید شد.

آیا مدرک پایان دوره معتبر هم میگیریم؟

در پایان هر دوره با مدرسه برنامه نویسی دودکانی مدرک معتبر وزارت علوم به تمام شرکت کنندگان در دوره اعطا خواهد شد.

نحوه شرکت در دوره چگونه می باشد؟

جهت شرکت در دوره از گزینه ثبت نام در دوره وارد صفحه مربوطه شده و پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه شما به دانشجوی آن دوره تبدیل خواهید شد.

آیا مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره وجود دارد؟

قبل از ثبت نام در دوره ها شما می توانید از مشاوره های تخصصی مدرسه برنامه نویسی دودکانی به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید تا با دید بازتر و حرفه ای تر برای ثبت نام تصمیم بگیرید.

نظرات برخی از فارغ التحصیلان دوره متخصص گرافیک وب

من با شرکت تو دوره های متخصص گرافیک وب تونستم خیلی راحت وارد بازار کار بشم و در عرض چند ماه به درآمد برسم. خیلی ممنون

زهرا آقایی / دانشجو

تو این دوره هم تدریس عالیه هم پشتیبانی و همین باعث میشه تسلط روی مباحث خیلی زیاد بشه.

ریحانه محبوبی / کارآموز

آموزش به صورت بوت کمپی و تمرین های مکرر تاثیر خیلی زیادی تو یادگیری داشت و من با این روش تونستم خیلی سریع تر تسلط پیدا کنم. خیلی ممنونم

رها کبیری

مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی قبل از ثبت نام

شما می توانید به صورت کاملا رایگان قبل از ثبت نام در دوره، به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوره های متخصصان مدرسه برنامه نویسی دودکانی استفاده کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. جهت اخذ زمان مشاوره لطفاً مشخصاتتان را در فرم مقابل وارد کنید.

چرا باید در دوره آموزش گرافیک وب شرکت کنم؟

طراحی تمامی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، بازی‌های کامپیوتری و … جزئی از گرافیک وب محسوب می‌شود. در طراحی برای سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها علاوه بر دانش گرافیک، به دانش دیگری هم نیاز هست، تا بتوان گرافیک را در مختصات وب گنجاند.

اگر شما نیز طراح گرافیک هستید و می‌خواهید همگام با علم دنیا خود را ارتقا دهید و مهارتی داشته باشید که این روزها بیشتر از طراحی برای چاپ کاربرد دارد، این کلاس می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

چرا باید در دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر شرکت کنم؟

حالا چرا آموزش گرافیک وب را از مدرسه برنامه نویسی دودکانی بیاموزیم؟

یکی از مهم ترین دلایلی که سبب می شود شما آموزش گرافیک وب را در مدرسه برنامه نویسی دودکانی بیاموزید این می باشد که مدرسان ما دارای چندین سال تدریس و کار عملی بوده به همین دلیل می توان در کمترین زمان ممکن تجربیات تخصص های خود را در اختیار شما قرار دهند. با اصولی ترین متد های یادگیری کاربردی ترین نکات را جهت ورود به بازار کار واقعی به شما آموزش دهند.
دوره آموزش فلاتر برای چه کسانی مناسب می باشد؟

دوره آموزش گرافیک وب برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 • تمامی دانشجویان علاقه مند به طراحی گرافیک وب
 • تمامی افراد غیر دانشجو علاقه مند به طراحی گرافیک وب با حداقل سواد دیپلم
 • تمامی دانش آموزان علاقه مند به طراحی گرافیک وب